Iнтер’єр

Еротичний масаж в Києві, або як принести задоволення своєму партнеру руками

Крім миттєвостей блаженного розслаблення і певної інтимної близькості, еротичний масаж немов трамплін в океан плотських задоволень, дозволяє партнерам встановити емоційний контакт, при цьому зберігає пристрасть, завдяки особливій атмосфері салону «Secret Room» і інтенсивному обміну ніжностями.

Види еротичного масажу, їх відмінні риси та способи виконання

Тайський боді-масаж. Головна особливість даного виду такого боді масажу Львів полягає в тому, що опрацьовується все тіло в цілому, а не якась певна його частина. В процесі використовуються не тільки руки, але і інші частини тіла. Більш детальне увага приділяється геніталій і ерогенних зон.
Аквапенний масаж. Розслаблення досягається за рахунок ковзання тел у ванній з використанням піни.
Тантричний масаж. Головна особливість ритуалу полягає в масажі геніталій і стимулюванні всіх ерогенних зон партнера. Еротичний масаж виконується оголеними тілами з використанням масел і пахощів під розслаблюючу індійську музику.
Масаж «Гілка сакури». Її відмінною рисою є дотики губами і мовою, а також ніжні покусування.

Вплив на чутливі зони і поради перед початком еротичного масажу

Классный эротический массаж в КиевеДоставляючи насолоду партнерові за допомогою масажу, найважливіше вміння прислухатися і уважно відстежувати його реакцію під час ласк. В процесі не варто боятися запитувати партнера про його відчуттях, адже приділяючи таку увагу дрібницям, це сприяє ще більшому задоволенню і порушення, що переростає пізніше в більш пристрасні і чуттєві руху.
Особливу увагу варто приділяти плечах, спині, внутрішньої поверхні стегон, а також ступень. Найбільш чутливими вважаються зони: мочки вух, шкіра навколо сосків, задня сторона стегон, сідниці, підколінні западини і долоні. Всі ці зони миттєво реагують на дотики. Але при цьому треба дуже акуратно стимулювати ці ділянки і головне не робити різких рухів, все повинно бути плавно і ніжно.

Відсутність чітко встановлених правил, дає можливість навчитися робити еротичний масаж, не маючи ніяких спеціальних навичок. Однак, перед тим як приступити, слід пам’ятати деякі поради:

перед початком необхідно прийняти душ або ванну, бажано це робити разом з партнером;
робити масаж можна в будь-якому місці, головна умова: щоб нічого не відволікало від процесу;
для більш чуттєвого і розслабляючого масажу варто використовувати спеціальне масажне масло (що стосується масажу інтимних частин тіла, то краще за все використовувати лубрикант);
після нанесення масла на руки, потрібно розтирати їх до тих пір, поки долоні не стануть м’якими і теплими;
під час масажу слід уникати масування пошкоджених ділянок шкіри;
всі рухи повинні бути плавними і ніжними, головне не поспішати;
масажувати можна не тільки руками, також можна підключати живіт, груди, плечі і д.р .;
щоб партнерові було комфортно і не було холодно, рекомендується накривати простирадлом НЕ масажовані ділянки в даний момент.